درباره ما

چه کاری ما انجام می دهیم؟

Image Background

زمینه های فعالیت:

  • کارت باشگاه مشتریان(اعتباری):

نوعی کارت اعتباری است که برای اشخاص حقیقی یا حقوقی عضو باشگاه مشتریان رهیاب صادر می‌شود. این کارت به دارندگانش این امکان را می‌دهد که بر پایه نوع قرارداد‌، از کالاها و خدماتی برخوردار شده و توسط سامانه بهای آن‌ را پرداخت نموده و همچنان وجه آن خدمات را به صورت اقساطی به باشگاه پرداخت نماید.  به عبارت دیگر یک حد اعتبار به کاربر اختصاص داده می‌شود که می‌تواند با آن اعتبار از کالا و خدمات تحت پوشش شرکت رهیاب بهره بگیرد.

  • کارت تخفیف:

نوعی از انواع کارت‌های رهیاب می‌باشد که به دارنده آن امکان استفاده از تخفیفات متنوع در فروشگاه‌های طرف قرارداد شرکت را می‌دهد و علاوه بر بالا بردن قدرت خرید نقدی باعث جذاب شدن این خریدها می‌شود .

  • کارت سلامت(درمان):

نوعی از انواع کارت‌های رهیاب می باشد که به دارنده آن این امکان را می‌دهد ضمن مراجعه به مراکز برگزیده درمانی و کلینیک‌های مجهز طرف قرارداد این شرکت از تخفیفات این کارت‌ها استفاده نموده و یا پس از اتمام درمان وجه آن‌را به صورت اقساطی و قرض الحسنه پرداخت نماید.

  • کارت گردشگری(بزودی):

نوعی از انواع کارت‌های رهیاب می‌باشد که به منظور حمایت از صنعت گردشگری برنامه‌ریزی و تهیه شده و این امکان را به گردشگران می‌دهد که ضمن استفاده از خدمات متنوع و تخفیفات استثنائی سفری شاد، مفرح و جذاب را تجربه نمایند.

فهرست پروژه های اجرا شده:

کارت باشگاه مشتریان :

در دو قسمت در حال فعالیت می‌باشد:

الف - دارندگان کارت

شامل تمامی کارمندان دولت و کارگران می باشند که توسط  تیمی مجرب در حال ارائه خدمات به آنها می باشند و همچنین با ارگان‌های مختلف نیز در حال تبادل هستند تا بتوانند با حمایت ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی و نیمه دولتی یا خصوصی خدماتی منحصر به فرد و در شاًن کارمندان محترم دولت و کارگران گرامی ارائه دهند ضمن اینکه شرکت به کارمندان سازمان‌هایی که هنوز موفق به عقد قرارداد همکاری نشده است هم خدمات ارائه می‎‌نماید. از جمله سازمان‌هایی که خدمات به کارمندان آن‌ها آغاز گردیده می‌توان به سازمان سازمان منابع طبیعی ، اداره کل زندانها ، اداره کل ثبت و اسناد خراسان رضوی و بسیاری از کارخانه جات تولیدی و شرکتهای خدماتی اشاره نمود.

همچنین از کلیه سازمانها، نهادها، ارگانها، کارخانه جات و شرکتهای خصوصی که در حال بررسی بهبود شرایط رفاهی کارمندان و کارگران خود می باشند دعوت به عمل می آید در این طرح بزرگ و سودمند شرکت نمایند . 

ب - پذیرندگان

شامل مشاغل و اصناف مختلف بوده که در واحد بازرگانی شرکت توسط کارشناسان جوان و فعال و مشاوران اقتصادی در حال مذاکره می باشد. این پذیرندگان می توانند هم شامل اصناف خدماتی باشند و هم مشاغلی که به نوعی ارائه دهنده کالا هستند.

از جمله اصنافی که تا کنون شرکت اقدام به عقد قرارداد نموده و در سایت شرکت برای معرفی به دارندکان کارت به نمایش گذاشته است می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

رستوران - فست فود و اغذیه - کافی شاپ - انواع نوشیدنی در مراکز معتبر – باشگاه‌های ورزشی در رشته های مختلف ورزشی – سالن‌های زیبایی ( آقایان و بانوان) - کلینیک های زیبائی پوست و مو - خدمات دندانپزشکی و چشم پزشکی - خدمات درمانگاهی - خدمات نرم افزاری و کامپیوتری - خدمات تعمیر و لوازم جانبی موبایل - خدمات متنوع و جامع بیمه ای- خدمات کامل اتومبیل منجمله صافکاری - نقاشی - تعمیرگاه - خدمات برق اتومبیل و بسیاری از مشاغل دیگر نام برد.

  • کارت تخفیف :

کارت تخفیف رهیاب که به اعضاء باشگاه رهیاب این امکان را میدهد ضمن پرداخت وجوه خرید خود از طریق درگاه و اپلیکیشن اختصاصی رهیاب علاوه بر پرداخت وجوه خرید کالا و خدمات خود بتوانند از تخفیف این خرید در قالب اعتبار بر روی کارتهای باشگاه مشتریان خود نیز بهره مند گردند و  هزینه های جاری زندگی را در بسیاری از زمینه ها تا سقف شصت و پنج درصد کاهش دهند. دارندگان رهیاب کارت می‌توانند از تمامی مراکز طرف قرارداد با شبکه بزرگ رهیاب (که بالغ بر ده هزار مرکز در سطح ایران می باشد ) کالا و خدمات خود را با تخفیف های ویژه از پنج در صد الی شصت و پنج درصد ( واقعی ) می باشد دریافت نمایند . دارنده رهیاب کارت علاوه بر سود مالی و مزایای خرید با رهیاب کارت در مدت عضویت خود تحت پوشش بیمه تضمین عمر مانده بدهکار قرار خواهد گرفت. تمامی دارندگان رهیاب کارت دارای یک حساب کاربری مجازی در وبسایت شرکت رهیاب می باشند که امکانات فوق العاده ای را در اختیار خواهند داشت .

ویژگی ها

چگونه می توانم با رهیاب کارت کسب درآمد کنم؟

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است .

آگهی های پولی

کسب درآمد از طریق ثبت آگهی! دریافت پول از ثبت و نمایش آگهی ها در سایت!

تبلیغات آگهی ها

شما پلان های ویژه تبلیغاتی را پیشنهاد می دهید. بعد از خرید این پلان ها آگهی های کاربران در بالای نتایج جستجو و نقاط خاصی از سایت به نمایش درمی آید.

پرداخت پول برای مالکیت آگهی ها

یکی دیگر از مدل های کسب درآمد از آگهی ها می باشد. شما یک آگهی در سایت ایجاد کرده و اجازه می دهید صاحبان کسب و کار درخواست مالکیت آگهی را بدهند!

نویسندگان

برترین نویسندگان

تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
مدیر

مدیر

۹۶/۰۵/۱۸

مورد اعتماد بیش از ۳۰۰۰۰ نفر قرار گرفتیم.

نظرات و دیدگاه تعدادی از مشتریان در مورد خدمات و سایت را در زیر قرار داده ایم
نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود.
اسحاق پیری

اسحاق پیری

مشتری
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
رامین رهنما

رامین رهنما

مدیر برنامه-مشتری