جستجو
ثبت آگهی

نگارینه یک شرکت توسعه نرم افزار است و در سال ۱۳۷۴ با موفقیت عملیات خود را از ایران آغاز کرد. ما بهترین خدمات فناوری اطلاعات و پشتیبانی نرم افزاری به مشتریان خود ارائه می دهیم. گروه خدمات و راه حل های ما تمام تکنولوژی های روز افزون نرم افزار را در شرکت های مبتنی بر فناوری اطلاعات پوشش می دهد. پشتیبانی چشمگیر ما برای تجهیزات مرتبط با فناوری اطلاعات می تواند توسط استارت آپ های محلی یا شرکت های چند ملیتی غول پیکر استفاده شود. با پس زمینه ای که ریشه در علم دارد، ما به طور پویا در زمینه های تولید نرم افزار، CRM، تجزیه و تحلیل داده ها، VoIP، امنیت اطلاعات، توسعه وب، AR و برنامه های موبایل و غیره رشد می کنیم.

ارائه خدمات به بیش از ۱۶ هزار دفتر پیشخوان خدمات دولت ( اعم از دفاتر خدمات شهری ، دفاتر ICT روستائی ، و …) از طریق پورتال کانون سراسری دفاتر پیشخوان خدمات دولت ( که بر اساس ماده ۲۶ آئین نامه شماره ۶۱۱۱۶/۴۲۴۰۱ مورخ ۱۸ / ۳ / ۸۹ ابلاغی دولت و حکم ستاد مدیریت حمل و نقل وسوخت کشور بعنوان مجری درگاه خدمات انتخاب گردید ) و همچنین از طریق انجمنهای صنفی و شرکتهای استانی وابسته به دفاتر پیشخوان دولت سراسر کشور می باشد.

در سال ۱۳۸۵ تاسیس یک شرکت خدمات فنی و کارشناسی مستقل ، که بتواند با تکیه بر دانش فنی و تخصصی و با استفاده از فن آوری های روز در زمینه تکنولوژی شبکه خدمات خود را به صنعت بیمه و متقاضیان خدمات صنعت بیمه ارایه دهد ، به ذهن هییت موسس خطور نمود در راستا ی این تفکر و با مطالعه بر روی بازار هدف در سال ۱۳۸۵ شرکت ارزیابی خسارت سامان نگار ایرانیان طی مجوز شماره ۲۸۴۸۹۳ به ثبت رسید و طی پروانه شماره ۲۳ بیمه مرکزی ایران ارایه خدمات مینماید

شرکت پیشخوان خدمات ایرانیان به سهامداری یکی از ۵ تعاونی سهامی عام کشور و با اخذ مجوز از بورس و شرکتهای استانی دفاتر به سهامداری خود دفاتر در سال ۱۳۸۸تاسیس گردید و با هدف ایجاد زنجیره تامین خدمات دفاتر پیشخوان دولت با ایجاد شرکتهای تخصصی با دانش روز و با جذب کارشناسان خبره نسبت به تعامل با دستگاههای اجرایی و بخش خصوصی اقدام و هم اینک در قالب یک گروه با حدود یکصد و پنجاه نفر پرسنل و تجهیزات الکترونیکی بزرگترین شبکه الکترونیکی امن کشور را با نظارت مراجع مربوطه ساماندهی نموده است و هم اینک به بیش از یکصد دستگاه اجرایی اعم از وزارتخانه، سازمان و نهادهای بخش عمومی سرویس می دهد.

0
بستن

سبد خرید شما