جستجو
ثبت آگهی

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

کلیه کاربرانی که قصد عضویت در باشگاه مشتریان رهیاب از طریق سایت(rahyabcard.com ) را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به تکمیل فرم ثبت نام از طریق منو سایت نمایند. عضویت در باشگاه مشتریان و استفاده از خدمات آن به منزله مطالعه و قبول شرایط و قوانین و مقررات مربوطه است.
ماده ۱
افراد برای عضویت در باشگاه مشتریان و استفاده از خدمات آن به قسمت ثبت نام مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز ، شناسه کاربری و رمز ورود به شماره همراه وارد شده ارسال و مراحل ثبت نام در باشگاه مشتریان تکمیل میشود.
  • تبصره ۱
تنها اشخاص حقیقی حق ثبت نام در باشگاه مشتریان رهیاب را دارند.
  • تبصره ۲
صرف تکمیل فرم ثبت نام در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.
  • تبصره ۳
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
  • تبصره ۴
تنها اشخاص حقیقی حق ثبت نام در باشگاه مشتریان رهیاب را دارند.کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
  • تبصره ۵
ثبت نام در باشگاه مشتریان رهیاب رایگان است.
  • تبصره ۶
به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت اعضاء باشگاه مشتریان از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.
  • تبصره ۷
هر شخص مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری در باشگاه مشتریان می باشد.
ماده ۲
کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و شرکت رهیاب ایرانیان کیش مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.
ماده ۳
کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق استفاده از خدمات باشگاه مشتریان را دارد.
ماده ۴
شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
الف- مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا و یا خدمات طبق قانون.
ب- هویت تامین‌کننده نام تجاری و نشانی وی که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است.
ج- تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
د- مدت زمان اعتبار پیشنهاد ارائه شده
ماده ۵
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود اطلاعات وروود به اپلیکیشن باشگاه مشتریان به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.
ماده ۶
ممکن است به منظور تعمیرات دوره‌ای سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس ‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.
  • تبصره ۱
شرکت این حق را خواهد داشت که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت و اپلیکیشن باشگاه مشتریان را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا ،کلیه فرآیندهای سایت ، اپلیکشین و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.
ماده ۷
چنانچه حسب مورد به جای ارسال اطلاعات از طریق پیام کوتاه ، از پست الکترونیکی یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پست الکترونیکی به جای پیام کوتاه اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد.
ماده ۸
شرکت رهیاب ایرانیان کیش از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.
ماده ۹
کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت و اپلیکیشن باشگاه مشتریان اخراج می شود . همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد.
ماده ۱۰
هرگونه سوءاستفاده از اطلاعات مندرج در سایت و اپلیکیشن باشگاه مشتریان توسط کاربران، از طریق کارشناسان حقوقی شرکت رهیاب پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت .
ماده ۱۱
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت (rahyabcard.com) و اپلیکیشن باشگاه مشتریان رهیاب برای شرکت رهیاب ایرانیان کیش محفوظ می باشد
0
بستن

سبد خرید شما